  • Previous
    Mitsubishi Electric Ceiling Suspended PCA-M50KA 5.0KW
  • Next
    Mitsubishi Electric Ceiling Suspended PCA-M71KA 7.1KW
View cart “Fujitsu Ceiling Cassette AUTG54KRLA 13.0KW(C)/ 16.0KW(H)” has been added to your cart.
-13%
Mitsubishi Electric Ceiling Suspended PCA-M60KA 6.0KW
PCA Series (Single Phase)
Cooling: 6.0kW
Heating: 7.0kW