  • Previous
    Mitsubishi Heavy Industries Ceiling Cassette FDT140AVSXVG 14.0KW
  • Next
    Mitsubishi Electric Ceiling Suspended PCA-M60KA 6.0KW
-13%
Mitsubishi Electric Ceiling Suspended PCA-M50KA 5.0KW
PCA Series (Single Phase)
Cooling: 5.0kW
Heating: 6.0kW